Перемога на останній хвилині. "Металіст 1925" дотиснув "Маріуполь"

16 жовтня 2021 16:12

Харків'яни набрали три очки у Маріуполі.

Матч 11-го туру чемпіонату України відбувся у Маріуполі. Місцевий клуб приймав "Металіст 1925".

Зустріч почалася зі швидкого голу. На третій хвилині "Маріуполь" організував атаку лівим флангом, яку точним ударом завершив Кулаков.

В середині тайму господарі могли ще раз забивати. Але Кащук не реалізував два убойних моменти: спочатку потрапив у штангу, а потім не зміг переграти воротаря.

Після перерви команди обопільно атакували. Небезпечні моменти виникали і біля одних, і біля інших воріт. І на 72 хвилині харків'яни нарешті зрівняли рахунок - потужним дальнім ударом Марлісон увігнав м'яч під штангу - 1:1.

Вирвав перемогу для гостей Ілля Зубков на 90-й хвилині.

Після поразки "Маріуполь" залишається на останньому місці у Прем'єр-лізі. "Металіст 1925" тримається у середині турнірної таблиці - на 7 місці.

У наступному турі харків'яни вдома приймуть "Інгулець".