Плотницького втретє в сезоні визнали MVP матчу італійської Суперліги з волейболу

06 лютого 2023 15:15

Вихованець харківської школи волейболу допоміг команді здобути 18-ту поспіль перемогу в чемпіонаті.

Черговий яскравий матч Олег Плотницький провів проти "П'яченци" у 18-му турі регулярного чемпіонату Суперліги. З показником у 16 набраних очок він став найрезультативнішим волейболістом господарів, що залишаються непереможеними у поточному розіграші "регулярки" - 18 перемог та жодної поразки.

Програвши стартовий сет претендентам на місце у плей-оф, "Перуджа" вирівняла загальний рахунок у напруженій другій партії. Після чого довела матч до перемоги в чотирьох сетах.

Нагадажмо, від початку сезону в італійській першості Плотницького визнавали MVP зустрічей з "Монцою" та "Сієною" (обидва матчі - 3:0). Догравальника збірної України також відзначили як найкращого волейболіста Суперкубка Італії, коли за підсумками п'яти сетів "Перуджа" здолала "Чівітанову" та виграла перший трофей сезону.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу