Плотницький виграв клубний чемпіонат світу з волейболу

12 грудня 2022 12:09

Вихованець харківської школи волейболу, капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький – один з найкращих гравців у фіналі.

Італійська "Перуджа", у складі якої грає капітан збірної України Олег Плотницький, виграла клубний чемпіонат світу з волейболу. Це перший такий трофей в історії команди.

Усього змаганнях взяло участь шість команд: "Трентіно" та "Перуджа" (обидві - Італія), "Сада Крузейро", "Рената", "Ітамбе Мінас" (усі - Бразилія) та "Пайкан" (Іран). Клуби були поділені на дві групи по три команди в кожній, перше та друге місце виходило у півфінал.

"Перуджа" Плотницького у групі почергово обіграла "Ренату" (3:0) та "Саду Крузейро" (3:1), а у півфіналі - "Ітамбе Мінас" (3:0). Тож на шляху до фіналу "Перуджа" розібралася з усіма представниками Бразилії, а безпосередньо у матчі за трофей зустрілася з італійським "Трентіно".

Перший сет залишився за "Трентіно" - 25:20. Олег Плотницький розпочав гру у запасі, але уже в першому сеті вийшов на майданчик замість Каміла Семенюка.

У другій партії "Перуджа" одразу вийшла уперед та зрівняла рахунок - 25:23.

Третя партія вийшла найважливішою, під час неї "Трентіно" вигравало навіть "+4" (18:14), але втратило перевагу. І зрештою "Перуджа" забрала сет - 27:25.

У четвертій партії "Перуджа" перемогла 25:19, а разом з тим виграла і увесь матч - 3:1.

Олег Плотницький став другим найрезультативнішим гравцем у складі "Перуджи" - 15 очок. В активі українця 4 ейси, 3 блоки та 8 очок в атаці. Більше за Плотницького набрав лише Вільфред Леон - 17 очок.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу