Орлов виграв перший матч Кубоку Девіса проти Лівану

03 лютого 2023 17:06

Харківський тенісист Владислав Орлов здолав Хаді Хабіба з рахунком 6:4; 6:2. Загалом після першого ігрового дня матчу з Ліваном збірна України веде 2:0.

3 лютого першими на корт вийшли Владислав Орлов (№385 ATP) та Хаді Хабіб (№451 ATP, №879 парний). Вихованець “Унікорту” зробив брейк на подачі суперника а потім взяв свою. Надалі Хабіб досить впевнено брав гейми на своїх подачах. Владислав відповідав тим же. В решті брейк у стартовому геймі став вирішальним – Орлов виграв перший сет з рахунком 6:4.

Другий сет також розпочався з брейку від харків’янина. У сьомому геймі Орлов взяв ще одну подачу суперника і повів 5:2. Українець забрав і наступний гейм, вигравши матч ейсом. В результаті Владислав переміг (6:4; 6:2) і збірна України повела у матчевій зустрічі 1:0.

У другому матчі дня В'ячеславу Бєлінському (№622 ATP) протистояв Бенджамін Хассан (№324 ATP, №434 парний). Суперники взяли очки на своїх подачах, а у третьому геймі Бєлінський зробив брейк. Запекла боротьба розгорнулась у десятому геймі. Бєлінський зміг схилити шальки терезів на свою користь та виграв перший сет 6:4.

У другому сеті суперники справно брали кожен свою подачу. Іноді це вдавалось доволі легко, але у більшості випадків йшла запекла боротьба за кожен розіграш. У шостому геймі Хабібу вдалося взяти подачу українця, що і вирішило долю сету 6:2 на користь ліванця.

Все вирішувалось у третьому сеті. Бєлінський знову взяв подачу суперника і повів 3:2. Але більш досвідчений ліванець не збирався так просто віддавати матч. І всеж український тенісист зміг вирвати перемогу 6:4 і принести збірній УКраїни другий заліковий бал.

У суботу, 4 лютого, відбудеться парна зустріч, а також ще два одиночні поєдинки. Переможець зустріч Україна - Ліван у вересні боротиметься за право зіграти у кваліфікації Davis Cup Finals. Переможена команда вирушить до Другої Світової групи.

Нагадаємо, Кубок Девіса – міжнародні змагання з тенісу серед національних чоловічих збірних команд. Перший турнір пройшов 1900 року і з того часу відбувався щорічно, з перервами на війни (1914-1919 та 1939-1946). Найчастіше переможцем турніру ставала збірна США – 32 рази. 28 разів тріумфувала збірна Австралії. По 10 перемог на рахунку збірних Великої Британії та Франції. Загалом Кубок Девіса вигравали збірні 15-ти країн.

29 cічня 2024
Орлов у складі збірної України зіграє у Кубку Девіса проти команди США
16 листопада 2023
Орлов виграв парний титул в Греції
16 вересня 2023
Завдяки Орлову. Україна обіграла Колумбію та зіграє у кваліфікації фінального турніру Кубка Девіса