Визначився переможець етапу «Битви корпорацій» з бадмінтону

18 березня 2019 10:20

16 березня в спорткомплексі НТУ ХПІ пройшов другий етап Весняного кубка Битви корпорацій.

22 компанії воювали в змаганнях з бадмінтону. Протягом 5 годин на трьох розрядах - чоловічому, жіночому і міксті - понад сто спортсменів намагалися визначити кращу компанію.

У підсумковому заліку перемогу здобула команда «Турбоатома», яка в фіналі обіграла команду з «Метрополітену».

У малому фіналі команда «Whitebox» була сильнішою за команду «G5».

Команда «Турбоатом» - чемпіон етапу з бадмінтону!

Вітаємо призерів і переможців!

Відзначимо, що «Битва корпорацій» складається з двох кубків з п'яти видів спорту. У Осінньому кубку вже визначені переможці в спортивному покері, міні-футболі, склад, гравці, настільному тенісі та інтелектуальній грі «Mad Head». В Весняний кубок крім боулінгу входять змагання з бадмінтону, стрільби з лука, легкій атлетиці та пляжного волейболу.

22 cічня 2021
В Харкові пройде всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону
16 грудня 2020
Визначився переможець "Битви Корпорацій" в інтелектуальній грі
23 листопада 2020
"Creator IQ" - переможець етапу зі стрітболу в "Битві корпорацій"