Назар Вісков - срібний призер кадетського континентального турніру

31 травня 2022 13:24

30 травня у португальській Коїмбрі кадети розіграли Кубок Європи з дзюдо. Збірна України здобула три медалі.

Сімнадцятирічний харків'янин Назар Вісков, який тиждень тому підіймався на п’єдестал пошани юніорського Кубку Європи, посів друге місце у вазі до 60 кг. Цього разу наш спортсмен здобув три перемоги у попередніх раундах, після чого у півфіналі здолав представника Іспанії Котона, а у фіналі, на жаль, поступився американцю Крістоферу Велазко.

"Золото" у ваговій категорії до 90 кг завоював Нікіта Юданов. Всі три сутички українець завершив достроковою перемогою іппоном – у чвертьфіналі здолав представника Португалії Монге, у півфіналі розібрався з французом Бертелемі, а у фіналі впевнено здолав ще одного португальця Лоурейро.

Ще одне "срібло" у скарбничку української збірної поклав Федір Ярошенко (понад 90 кг).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла 4 місце.

Також варто зазначити, що змагання в Коїмбрі стали заключними перед чемпіонатом Європи серед кадетів, який відбудеться наприкінці червня в хорватському Поречі.