Назар Вісков – срібний призер ЄЮОФ-2022 з дзюдо у складі збірної України

31 липня 2022 10:04

Українські дзюдоїсти посіли друге місце у командних змаганнях і таким чином підвели срібну риску під виступами нашої збірної на XVI Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Банській Бистриці (Словаччина).

На шляху до фіналу українська команда провела три зустрічі. У першій наші дзюдоїсти з рахунком 4:3 перемогли Туреччину, далі взяли гору над Ізраїлем (4:1) та Грузією (4:2). Не до снаги їм виявився лише один суперник, з яким українці зустрілися у боротьбі за "золото", – Азербайджан (0:4).

Таким чином, віце-чемпіонами ЄЮОФ-2022 у командній першості з дзюдо у складі збірної України стали Назар Вісков, Іван Казіміров, Станіслав Корчемлюк, Олексій Болдирєв, Федір Ярошенко, Тетяна Лімзаєва, Юлія Кузьменко, Єлизавета Литвиненко та Діана Семченко.

Цей вид спорту завершив програму змагань для наших представників у Банській Бистриці. "Срібло" дзюдоїстів стало 18-ю нагородою у "синьо-жовтій" скарбничці на ЄЮОФ-2022. За підсумками шести днів змагань маємо по 6 золотих, срібних та бронзових медалей, і це підсумкове 7 місце в медальному заліку ЄЮОФ.