На чемпіонаті України харківські важкоатлетки здобули 4 медалі

12 серпня 2017 14:09

З 8 по 12 серпня в Хмельницькому проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Під час змагань жіноча збірна Харківської області завоювала чотири нагороди та посіла друге загальнокомандне місце.

Участь у чемпіонаті беруть понад 200 спортсменів та спортсменок з усієї України. Вже завершилися змагання серед жінок, за підсумками який на рахунку харків’янок – 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

Чемпіонкою України у вазі до 53 кг стала Каміла Конотоп. У сумі двоборства харківська важкоатлетка підняла вагу 175 кг – 81 кг у ривку та 94 кг у поштовху. Суперницю з Донецької області Марину Александрову, яка посіла друге місце, Каміла перевершила у сумі двоборства на 15 кг.

Срібною призеркою чемпіонату у вазі до 48 кг стала харків’янка Аліна Захарченко. В сумі двоборства вона показала результат 145 кг (66 кг у ривку та 79 кг у поштовху). Чемпіонкою у цій вазі стала Надія Єфимчук з Донецької області - 154 кг у сумі двоборства.

Ще одну срібну нагороду в медальний кошик збірної Харківської області поклала Марія Гангур. У вазі до 58 кг вона підняла в сумі двоборства 180 кг (85 кг у ривку і 95 кг у поштовху).

В свою чергу бронзовою призеркою чемпіонату у ваговій категорії стала Катерина Абібок. У вазі до 69 кг вона підняла у сумі двоборства 188 кг (88 кг у ривку та 100 кг у поштовху).

В загальнокомандному заліку серед жінок збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за командою Донецької області, а третє посіли важкоатлетки Львівської області.