МТБ. Сухопалова завершила серію змагань у Сербії з трьома нагородами

30 березня 2023 10:20

Харківська велосипедистка Марія Сухопалова на трьох міжнародних рейтингових змаганнях поспіль, що відбулися у сербському місті Нови сад, потрапила у призи.

Спочатку вісімнадцятирічна вихованка Харківського фахового коледжу спорту Марія Сухопалова здобула дві срібні нагороди – у крос-кантрі на короткому колі (24 березня, гонка С-3) та в олімпійському крос-кантрі (25 березня, гонка С-1).

А 26 березня харківʼянка взяла участь ще й у гонці першої категорії “Andrevlje XCO № 2” в олімпійському крос-кантрі, де стала бронзовим призером.

Двом італійським спортсменкам, які посіли перші дві позиції, Марія програла трохи більше хвилини, а в боротьбі за бронзову медаль випередила найближчу переслідувачку Аліну Саркулову з Казахстану на 50 секунд.

Замкнувши ТОП-3 цього жіночого крос-кантрі у гонці С-1, Сухопалова заробила 30 рейтингових очок. Ще одна українська учасниця Ірина Попова з Хмельницького стала в цьому заїзді шостою (18 очок).

Загалом за три гонки в Сербії Марія заробила 76 залікових балів.