МТБ. Харків'яни везуть додому медалі з Чернівців

06 липня 2021 09:17

У Чернівцях відбулися чемпіонат України з маунтінбуйку в веломарафоні і етап чемпіонату країни з велосипедного шорт-треку. Харківські велосипедисти у двох дисциплінах вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.

Першою на ЧУ з шорт-треку (3-й етап) фінішну лінію дистанції на 6,8 км перетнула Ірина Попова. Ірину Слободян з Хмельницького, що стала другою, підопічна Романа Коробова випередила на 18 секунд. Тут же, але на дистанції 5,5 км другим серед юніорів став Єгор Волков. В його активі ще одна срібна нагорода за 23,5 км ЧУ з маунтінбуйку у веломарафоні.

Ще однією бронзовою медаллю ЧУ з шорт-треку на дистанції 4,2 км відзначився Тихон Романченко. Він виступав у юнацькій віковій категорії.