МТБ. Харків'яни оформили в Туреччині переможний дубль

22 березня 2021 12:55

У турецькій Аланії відбулася міжнародна рейтингова гонка другої категорії з маунтинбайку в олімпійському крос-кантрі "Alanya Kizilalan Davut Berber MTB Cup". Українські велосипедисти здобули в елітній категорії 2 золоті та 1 бронзову медалі. Обидва перших місця на рахунку харків'ян.

В чоловічому крос-кантрі кращий результат показав Олександр Коняєв. Дениса Сергієнко з Казахстану, який посів друге місце, харківський спортсмен випередив на фініші на 17 секунд. "Бронзовий" росіянин Максим Гоголєв відстав від лідера на хвилину. Всього за нагороди боролися 19 велосипедистів з 5 країн.

В жіночому заїзді переконливу перемогу здобула Ірина Попова. Аліна Саркулова з Казахстану, яка посіла друге місце, поступилася титулованій харків'янці майже три хвилини. Бронзовим призером стала ще одна українська велогонщиця Ірина Слободян із Хмельницького, яка програла Поповій більше 10 хвилин. Всього на старт вийшли 7 спортсменок із трьох країн.

Перемоги в цій гонці принесли Коняєву і Поповій по 30 рейтингових очок.