МТБ. Харків'янам знову немає рівних в Туреччині

05 травня 2021 13:48

У турецькому місті Кайсері відбулися дві міжнародні рейтингові гонки по МТБ в олімпійському крос-кантрі. Ірина Попова і Олександр Коняєв стали переможцями.

У перший день травня відбулася гонка другої категорії "Mount Erciyes High Altitude MTB Cup", в якій харків'яни оформили переможний дубль. У жіночому заїзді рівних не виявилося дворазовій чемпіонці Європи Ірині Поповій. Росіянку Олександру Ушакову, що стала другою, харків'янка випередила на 1 хвилину і 11 секунд. Всього на старт вийшли 8 спортсменок з п'яти країн.

У чоловічому крос-кантрі швидше за всіх свій велосипед гнав Олександр Коняєв. Найближчий переслідувач, італієць Алессіо Агостінеллі, відстав на 51 секунду. А всього за нагороди боролися 19 велогонщиків із 10 країн.

Перемоги принесли підопічним ЗТУ Романа Коробова по 30 залікових очок.

Серед юніорів харків'янин Єгор Волков зупинився за крок від п'єдесталу, ставши четвертим (+14 очок).

Також в Кайсері відбулася гонка першої категорії "Erciyes MTB Cup". І знову в жіночому заїзді кращий результат показала Ірина Попова, який приніс їй 60 рейтингових очок. Ірина випередила найближчу суперницю Віру Медведєву з Росії на все ті ж 1 хвилину і 11 секунд. У заїзді так само брали участь 8 спортсменок з 5 країн.

Олександр Коняєв на цей раз помінявся на фініші місцями з Агостінеллі і став срібним призером, відставши від італійця на 41 секунду. Друга підсумкова позиція додала Олександру 40 залікових балів. Всього на старт вийшли 20 учасників із 10 країн.

Єгор Волков знову зайняв четверте місце серед юніорів та заробив 14 рейтингових очок.