МТБ. Ірина Попова завоювала "бронзу" ЧЄ

14 серпня 2021 10:10

На чемпіонаті Європи з велоспорту МТБ у сербському Нові-Саді визначилися переможці та призери в гонці елімінатор.

Харків'янка Ірина Попова у цій дисципліні була однією з головних фавориток і зуміла підтвердити цей статус, заїхавши на європейський п'єдестал. Підопічна ЗТУ Романа Коробова посіла третє підсумкове місце і принесла збірній України першу медаль на цьому Євро.

У кваліфікації Ірина була сьомою, потім виграла свій заїзд 1/8 фіналу, після подолала чвертьфінальний і півфінальний раунди. У щільному фінальному заїзді Попова третьою перетнула фінішну лінію (час у заїзді 02:01.49) і в підсумку здобула європейську "бронзу". Перемогу здобула італійка Гая Тормена (01:55.10). Друге місце посіла нідерландська велосипедистка Фем Ван Емпел (02: 01.11). У суперечці за "срібло" голландка випередила Ірину всього на 0,38 секунди.

Відзначимо, що для Ірини Попової це вже третя медаль з чемпіонатів Європи у маунтинбайку в кар'єрі.

На цьому ЧЄ українська збірна з харків'янкою Марією Сухопаловою у складі показала п'ятий підсумковий результат в естафеті. Разом із Машею за національну команду країни виступали Яна Беломоїна, Олександр Гудима, Геннадій Моїсєєв, Марія Шерстюк і Дмитро Титаренко.