МСК “Харків” здобув чергову перемогу в ЧУ з футзалу

21 лютого 2023 12:17

В суботу, 18 лютого, наші футзалісти перемогли прямого конкурента – столичний клуб “CLUST” з рахунком 2:1.

Перед матчем МСК “Харків” за втраченими очками випереджав суперника тільки на 1 бал, а у разі перемоги столична команда впритул наблизилась би до харків’ян. Тож цілком очікувано, що гра склалася дуже напруженою та емоційною.

“CLUST” з перших секунд пішов у наступ і на 9 хвилині Андрій Мельник відкрив рахунок. Ще більших проблем МСК “Харків” додало вилучення воротаря Дмитра Бутова на 17 хвилині після того, як він сфолив на Ярославі Аксьоновому. Проте наші футзалісти відстояли свої ворота у грі 4:3, і на перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Після відпочинку МСК “Харків” швидко вийшов уперед. На 23-й хвилині голом зі стандарту відзначився Олександр Іванов, на 26-їй – Дмитро Крюков. Після цього гра стала ще більш агресивною: за 54 секунди до кінця матчу харків’яни отримали 6-й командний фол та 10-метровий штрафний удар у власні ворота. Але форвард “CLUSTу” та збірної України Андрій Мельник не влучив у ворота. Таким чином матч закінчився на користь харківської команди – 2:1.

Відзначимо, завдяки цій перемозі Муніципальний спортивний клуб “Харків” закінчив III етап чемпіонату України з футзалу “VBet Екстра Ліги” сезону 2022/2023 у групі “Центр” на 2 місці.