МХК "Динамо" у важкому поєдинку поступилося "Кременчук"

28 вересня 2017 11:16

Харківська команда провела поєдинок в рамках 6-го туру Української хокейної ліги.
У першому періоді більш вдалим виявився "Кременчук", який зумів один раз відзначитися, проте, в другому періоді харків'яни взяли перевагу в свої руки і зуміли вийти вперед. На жаль, "Кременчук" зумів зрівняти рахунок ще до кінця другого періоду.
У третій двадцятихвилинці команди показували рівну хокей, але кременчужани пощастило більше. За півтори хвилини до кінця Чернишенко відправив переможну шайбу в ворота "Динамо", а ще хвилиною пізніше Чорний добив харків'ян.
МХК "Динамо" - ХК "Кременчук" 2: 4 (0: 1, 2: 1, 0: 2)

Шайби: 0: 1 Карпенко (Чернишенко, Бойков), 4:55. 1: 1 Олійник (Максименко, Горище - більш.), 21:55. 2: 1 Сиротенко (Худяков - менш.), 32:45. 2: 2 Чернишенко, 39:05. 2: 3 Чернишенко (Бойков), 58:41. 2: 4 Чорний (Гриценко, Шиманський), 59:26.

МХК "Динамо": Гурко (Поливяний); Горище - Максименко - Олійник, Лісін - Піддубний; Сиротенко - Халін - Куликов, Бабчук - Григор'єв; Костін - Шматько - Худяков, Гребьонкін - Швоев; Колядинський - Виноград, Хохлов - Крюченко.

ХК "Кременчук": Петленко (Калашник); Бойков - Карпенко - Чернишенко, Роганов - Козачук; Алексанян-Петрович - Кривошапкин - Крючёнкін, Наливайко - Грицких; Чорний - Гриценко - Шиманський, Горлушко - Савицький; Поліщук.

Олександр Сеуканд, тренер МХК "Динамо":

"Перший період ми просто не грав. Я навіть був здивований! Потім відбулася розмова після першого періоду, трошки хлопці перебудувалися. Але були помилки, за які нас покарали. І видалення, звичайно. Будемо працювати.

Завжди в Харкові була скажена підтримка, незважаючи як команда грала. Я думаю, що зараз уболівальникам хлопці віддаються. У них очі горять, у них бажання є. Бракує досвіду і, напевно, фізики. Але це все восполнимо, треба час і тренування

У нас практично немає вихідних і завтра не буде вихідного. У цих молодих хлопців все попереду, а відпочинуть вони вже потім на пенсії ", - сказав Олександр Юрійович.

Олександр Савицький, тренер ХК "Кременчук":

"Ми дуже багато на тренуваннях приділяємо завершальній стадії атаки, взяття воріт. І видно, що потрібно ще більше цьому приділяти уваги. Ми грали з великою перевагою. Багато моментів створюємо, не можемо забити, добре воротар зіграв, але ми повинні додати саме в цьому . А так взагалі гра мені сподобалася. Рівна гра і радує, що хлопці прогресують, є моменти, в яких потрібно додавати, але в цілому я задоволений ", - прокоментував гру своєї команди Олександр Валерійович.
Новини в тему

28 вересня 2020
На Салтівському льоду визначився новий володар Кубка харківського міського голови (UHL)
10 червня 2020
Харків’янки не прийняли в подарунок титул віце-чемпіонок
21 грудня 2019
Харківські «Пантери» змагалися на льоду з «Королевами Дніпра»
25 квітня 2019
Харківські «Пантери» - срібні призерки чемпіонату України
19 квітня 2019
У Харкові стартує фінал чемпіонату України з хокею серед жінок
24 лютого 2019
Динамо в Харкові впевнено перемогло
31 cічня 2019
"Динамо" переграло "Крижаних Вовків" у матчі Української хокейної ліги
29 cічня 2019
Харківські «Пантери» здобули дві впевнені перемоги в 4-му турі чемпіонату України
15 cічня 2019
Харківське "Динамо" в домашньому матчі програло "Дніпру"
11 cічня 2019
Сім харківських спортсменок увійшли до складу жіночої збірної України з хокею

Всеукраїнський турнір із самбо :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи