Международный чемпионат по скандинавской ходьбе

09 липня 2018 14:50

З 30 червня по 1 липня в Польщі проходив Міжнародний чемпіонат з скандинавської ходьбі. Організаторами заходу виступили організації Nordic Walking Poland, міжнародна федерація скандинавської ходьби ONWF за участю президента федерації Марко Кантанева.

Більше 500 учасників з 14 країн світу брали участь в заході: Польщі, Білорусі, Чехії, Естонії, Франції, України, Фінляндії, Іспанії, Казахстану, Латвії, Німеччини, Росії, Словаччини, Італії.

Україну представляли понад 30 учасників з різних міст України (Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Житомира, Запоріжжя.)

Харків представляли спортсмени з клубу скандинавської ходьби ONWF Let`s Go, в складі 5 чоловік, в різних вікових групах і дистанціях 5км і 10км.

Програма була розрахована на 2 дні і включала в себе змагання на дистанціях 5км, 10км і 21км. Аудиторія учасників ділилася за категоріями: чоловіки і жінки різних вікових груп, діти, інваліди та люди з обмеженими особливостями. Вік учасників об'єднав учасників від 9 до 70 років.

На дистанції 10 км серед вікової категорії 50-59 років в абсолютній першості зайняла 2 місце українка Оксана Залевська. На дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 40-49 років перше місце посіла українка Тетяна Сироткіна, показавши результат - 35: 07мін.

На окрему увагу заслуговує участь людей з обмеженими можливостями, правильний і доступний вид інклюзії, що дозволяє соціалізувати людей на міжнародному рівні.

Скандинавська ходьба розширює горизонти для спортсменів, людей в спорті, відкриває можливості змагань для людей різних вікових груп.