"Металіст" виграв стартовий матч сезону

27 липня 2021 08:03

Перший офіційний матч відродженого "Металіста" проти "Альянсу" з Липової Долини Сумщині закінчився заслуженою перемогою харків'ян із рахунком 2:0.

В кінці першого тайму "Альянс" залишився у меншості, коли червону картку отримав захисник Неплях.

На старті другого тайму в "Альянсу" була можливість вийти вперед. М'яч у штрафному потрапив у руку Ралюченку, який отримав справедливе попередження, а господарі матчу - право на пенальті. Однак Агапов не зумів реалізувати одинадцятиметровий удар.

Під кінець другої половини зустрічі команді з Липової Долини довелося грати вдев'ятьох проти 11 харків'ян, коли Пісний отримав другу жовту картку і привіз пенальті у свої ворота. А його успішно реалізував Балулі.

Через кілька хвилин, харків'яни забили ще раз і, дякуючи дублю форварда, поставили остаточну крапку в цьому матчі.

Наступний поєдинок жовто-сині проведуть на домашній арені з ФК "Ужгород". Він відбудеться у неділю, 1 серпня. Початок о 18:45.