"Металіст" обіграв "Ворсклу" в Ужгороді

15 жовтня 2022 16:08

"Металіст" здобув перемогу над "Ворсклою" у сьогоднішньому домашньому матчі та піднявся у топ-3 УПЛ.

Активнішими на старті матчу були номінальні гості. У перші 20 хвилин полтавці організували два небезпечні випади. Спершу кіпер "Металіста" з кута витягнув постріл Степанюка зі середньої дистанції, а згодом Костик парирував удар Юрченка з меж штрафного.

"Металіст" поступово відсунув епіцентр подій від власного штрафного та вирівняв гру. Щоправда, в атаці справи господарів упродовж тривалого часу не клеїлися. Проте, на перерву харків'яни пішли лідерами – на 44-й хвилині Різник помилився на подачі, випустив м'яч із рук на Прядуна, а той забив у порожні ворота.

На старті другої половини пішов відкритий футбол, тож за перші 10 хвилин команди забили ще три м'ячі на двох. "Металіст" подвоїв перевагу на 49-й, коли Прядун від лінії поля прострілив до воротарського, де Каплієнко замкнув ближню стійку.

"Ворскла" спробувала повернутися з голом Кравчука-Чайковського. Хавбек полтавців прострілив із правого краю штрафного майданчика, а опорник харків'ян зрізав м'яч у власні ворота. Та вже за дві хвилини Прядун відновив статус-кво – Підлепенець вкиданням з аута вивів форварда на оперативний простір, і той переграв Різника.

На 80-й хвилині полтавці таки забили. Марлісон після флангового прострілу Кравця опинився віч-на-віч із воротарем і другим дотиком відправив м'яч у сітку – 3:2.

Завдяки цій перемозі "Металіст" піднявся на 3-тє місце в УПЛ. У харків'ян 13 очок в активі. Натомість "Ворскла" залишилася на 10-й сходинці (7 пунктів).

2022-23, Чемпіонат України
Металіст - Ворскла 3:2 (1:0)
Голи: Прядун, 44 (1:0); Каплієнко, 49 (2:0); Чайковський, 54 (автогол) (2:1); Прядун, 56 (3:1); Марлісон, 80 (3:2).