"Металіст" на виїзді впевнено обіграв "Ужгород"

07 листопада 2021 17:41

"Жовто-сині" забили по м'ячу у кожному з таймів.

Вже на старті гри харків'яни створили кілька гарних атак - прицілювалися Пейшото та Бабулі. Проте "Металісту" не вдалося забити швидкий м'яч. Розмочив рахунок на табло все той же французький легіонер гостей. На 39 хвилині Балулі заробив штрафний. Незважаючи на пристойну дистанцію, він зважився на дальній удар і не помилився – 0:1.

Друга половина зустрічі також проходила під повним контролем харків'ян. І лише в середині другого тайму ужгородці перехопили ініціативу, побігли вперед, але пропустили самі. На 73 хвилині Балулі видав шикарний пас на Демченка – 0:2.

Після цієї гри "Металіст" впевнено лідирує у Першій лізі, набравши 44 очки.

Наступний матч харків'яни проведуть у суботу, 13 листопада. Цього дня жовто-сині прийматимуть "Прикарпаття" з Івано-Франківська. Початок гри о 17:45.