"Металіст" на виїзді розгромив "Прикарпаття", граючи у більшості

08 серпня 2021 08:22

Першу велику перемогу в новому сезоні жовто-сині здобули в Івано-Франківську.

Команда Олександра Кучера досить швидко вбила інтригу у поєдинку. Перший м'яч "Металіст" забив на 12-й хвилині, коли з правого краю штрафного майданчика Маілтон перекинув Новака і направив м'яч точно на голову Жо - 1:0 на користь харків'ян. Потім той же Маілтон зі своєї половини поля запустив Жо до воріт суперника. Зупинити забіг бразильця Воробчаку вдалося тільки за допомогою фолу в межах штрафного майданчика. Як наслідок, пряма червона картка і пенальті, який реалізував Балулі.

Вже у другому таймі, на 55-й хвилині, абсолютно навмання зделаку Іван Сондей запустив м'яч верхом в напрямку воріт "Металіста" і той залетів за спину Каневцева і потрапив точно у дальню дев'ятку харків'ян - 1:2. Втім, напруга була знята досить оперативно. Новак відбив постріл із-за меж штрафного майданчика у кут від Банади, але ось з добиванням від Фоміна воротар вже не впорався - 1:3.

Фінальну крапку в матчі на 84-й хвилині поставив Банада - 1:4.

Набравши у перших трьох іграх 9 очок, "Металіст" очолив турнірну таблицю чемпіонату Першої ліги.

Наступної суботи, 14 серпня, команда Олександра Кучера зустрінеться у Києві з "Олімпіком".