"Металіст" на виїзді розправився з "Волинню"

29 серпня 2021 09:34

У матчі 6-го туру української Першої ліги у Луцьку футболісти місцевої "Волині" не змогли здолати харківський "Металіст".

До перерви глядачі голів не побачили. Зате після нього жовто-сині помітно додали і дотиснули непоступливого суперника.

На 69 хвилині затяжна атака харків'ян завершилася красивим і точним ударом у дев'ятку правого захисника "Металіста". Гол із точної подачі Пейшото забив Юрій Романюк - 0:1.

На 84 хвилині перевага харків'ян зросла. Підлепенець справа прорвався по флангу і викотив м'яч під удар Банаді, який не схибив - 0:2.

І вже в додатковий час, на 93 хвилині, Пейшото отримав м'яч від Білого і в дотик відправив його у ворота - 0:3.

Нагадаємо, харків'яни вдало стартували у новому сезоні, здобувши шість перемог у шести поєдинках і є одноосібними лідерами турніру. Вони забили найбільше м'ячів - 17, пропустивши у свої ворота всього три.