"Металіст" мінімально програв "Колосу"

12 вересня 2022 09:26

Харків'яни догравали в меншості через вилучення на останніх хвилинах.

Активність із боку обидвох команд на старті не призвела до забитих м’ячів, і майже до кінця першосго тайму вболівальники спостерігали за безліччю елементів спортивної боротьби в центрі поля з рідкими просуваннями обидвох сторін.

У другій половині гра стала більш цікавою. І на 72 хвилині Мякушко та Болбат використали швидкий розіграш атаки передачею на лівий фланг та завершили його ударом у дальній кут - 1:0.

Відігратись команда Олега Ратія не змогла. Зате наприкінці основного часу футболісти влаштували бійку. На рівному місці зчепились Каплієнко та Ісаєнко, і розтягнути їх у різні боки головний арбітр зміг тільки за допомоги попереджень. Для гравця "Металіста" картка була зайвою.

У наступному турі "жовто-сині" проведуть домашній матч проти донецького "Шахтаря", а ковалівський "Колос" зіграє в гостях проти ще одного харківського "Металіста", але вже з індексом 1925.