"Металіст 1925" в меншості обіграв "Гірник-Спорт"

30 квітня 2021 09:19

У поєдинку 24-го туру Першої ліги "Металіст 1925" зробив героїчний камбек, півтора тайми граючи в меншості проти клубу "Гірник-Спорт".

Опинившись у меншості за рахунку 1:2 вже на 25-й хвилині, харків'яни змогли в другому таймі забити двічі і закріпилися на третьому місці, на чотири очки випереджаючи "Агробізнес", який зіграв внічию з "Вересом" і має гру в запасі.

"Металіст 1925" - "Гірник-Спорт" 3:2

Голи: Батюшін, 9, з пенальті, Пономар, 51, Жичиков, 54 - Романов, 14, Краєв, 23.

Металіст 1925: Сидоренко, Жичиков, Цвіренко, Шершень, Западня, Габелок, Дерек (Ченбай, 31), Криськів, Батюшін (Кольцов, 72), Дмитренко (Савін, 77), Пономар (Блажко, 85).

Гірник-Спорт: Жмурко, Велєв (Вісенте, 67), Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Сьомка (Осипенко, 65), Чепелюк (Твердохліб, 62), Краєв, Романов, Чередниченко (Якубов, 86), Лукас.

Вилучення: Цвіренко, 25.