"Металіст 1925" поступився "Динамо"

12 вересня 2021 09:43

"Металіст 1925" у сьомому турі УПЛ приймав київське "Динамо". Матч завершився перемогою гостей 0:2.

У першому таймі "Динамо" домінувало на футбольному полі і, здавалося б, ось-ось відкриє рахунок у поєдинку. Однак в одних моментах гравцям столичного клубу не вистачало точності, в інших же здорово грав голкіпер харків'ян Денис Сидоренко.

На 35-й хвилині "динамівцям" все-таки вдалося змусити Сидоренка капітулювати: після подачі з кутового з правого флангу Кендзера головою пробив у поперечину. Але головний арбітр Максим Козиряцький завдяки VAR не зарахував взяття воріт. На перерву команди пішли з нулями на табло.

Уже на старті другого тайму, на 46 хвилині, гості розмочили рахунок зустрічі. Забив Циганков - 0:1. Через п'ять хвилин кияни забили другий гол. Цього разу Сидоренка засмутив Гармаш, який замкнув подачу від Де Піни на ближній штанзі. Однак виникло питання, чи не був "динамівець" в офсайді. Після перегляду повтору головний рефері вказав на центр поля - 0:2.

Гравці "Динамо" мали ще безліч можливостей довести рахунок до розгромного. Але, на щастя для харків'ян, у них не вийшло.

"Динамо", взявши чергові три очки, продовжує займати перше місце у турнірній таблиці Прем'єр-ліги, випереджаючи "Шахтар" тепер уже на 6 очок. "Металіст 1925" на 11 позиції.