"Металіст 1925" програв "Вересу"

23 листопада 2021 08:32

Підопічні Кривенцова не змогли пробити оборону команди Вірта.

У матчі 15-го туру УПЛ "Металіст 1925" вирушив у гості до "Вереса". Зазначимо, що команда із Рівного, як і харків'яни, минулого сезону грала у Першій лізі. Сьогодні ж обидва колективи не пасуть в еліті задніх, а впевнено йдуть у середині таблиці.

Щодо гри, то перший тайм не запам'ятався нічим примітним. Удари у площину воріт намагалися створювати обидві команди, непоганий шанс забити був у Криськіва. Але, як це іноді трапляється, до реалізації справа не доходила. Поки на 40 хвилині успіх не посміхнувся Геннадію Пасичу, який нарешті розмочив рахунок на табло - 1:0.

У другій 45-хвилинці знову більше пощастило господарям поля. За практично повної відсутності гольових моментів на 61 хвилині гри стався кутовий, після розіграшу якого забив Солдат - 2:0. Цей рахунок і протримався до фінального свистка арбітра.