“Металіст 1925” програв “Минаю”

20 жовтня 2022 08:49

Матч 8-го туру УПЛ відбувся 19 жовтня у Ковалівці. Закарпатці виграли з мінімальною перевагою.

У першій половині гри командам було дуже важко грати. “Металіст 1925” навіть не намагався спрямовувати м’яч у бік чужих воріт. “Минай” виглядав більш мобільним та агресивним, ніж підопічні Кривенцова. Тож у підсумку команди награли аж на нуль ударів у площину воріт.

На другий тайм харків’яни вийшли з неповним моментом: м’яч влучив у поперечину на завершення блокованого захисником пострілу Ременюка з правого флангу штрафного. Проте на цьому атакувальний потенціал “Металіста 1925”, нажаль, скінчився. “Минай” же ще трохи посидів у обороні, після чого зробив рішучий випад на чужі ворота, і з другої спроби на 70 хвилині Твердохліб переграв голкіпера суперників на завершення подачі кутового з лівого флангу – 0:1.

У наступному турі харківський “Металіст 1925” зіграє в гостях у львівського “Руху”, а закарпатці прийматимуть донецький “Шахтар”.