"Металіст 1925" переміг "Гомель" з Білорусі

11 березня 2019 12:05

Харківський футбольний клубу "Металіст 1925" провів третій контрольний поєдинок у рамках турецького етапу підготовки до другої частини сезону. Суперником підопічних Олександра Горяінова став учасник Вищої ліги Чемпіонату Білорусі - "Гомель". Наші земляки здобули мінімальну перемогу з рахунком 1-0. Забитий м'яч на рахунку Єгора Коваленка.

Контрольний матч
ФК "Гомель" - "Металіст 1925" - 0:1
Гол: Коваленко Є. 39

ФК "Гомель": Дударь (Ковальов 46), Рожков (к), Луцевич, Ігнатенко (Смірнов 46), Терещенко, Жосткін, Трофимчук, Теслюк (Капор 46), Халимончиков, Юнаєв, Крухтанов (Болов 60)
Головний тренер - Олексій Меркулов

"Металіст 1925" (1 тайм): Дьяков, Єрмошенко, Цвіренко, Сидоренко Дм., Коваленко І. (к), Коваленко Є., Стороженко, Дехтяренко, Фабіньо, Луїз Фернандо, Єрмоленко
"Металіст 1925" (2 тайм): Сидоренко Дн., Жук, Поспєлов, Жданов, Мельничук, Гранкін, Романов, Ямполь, Калюжний, Чегурко, Давидов (к)