Металіст 1925 офіційно став футбольним клубом

17 травня 2017 11:37

У Харкові юридично зареєстрований новий футбольний клуб.

Відбулися загальні збори учасників ТОВ «Авангард Харків» на порядку денному якого стояло чимало важливих питань, що стосуються життєдіяльності суспільства. Спочатку учасники зборів обрали голову зборів і секретаря для ведення протоколу. Потім поставили на голосування порядок денний. Затвердивши порядок денний, учасники зборів заслухали результати зовнішньої аудиторської перевірки, а також затвердили висновки власної ревізійної комісії. Потім було заслухано інформацію про зміни у складі учасників товариства. Так, замість Артема Бабаєва, Любомира Мандрики, Анатолія Хамаева та інвестиційної групи "DAD" учасниками ТОВ стали Ігор Харпатін, Василь Синчук і Валерій Галаган. Було прийнято рішення прибуток за 2016 рік направити на проведення статутної діяльності.

Але, мабуть, найголовнішим в цей вечір було питання про утворення футбольного клубу. Так, саме футбольного клубу, що необхідно для участі в професійній футбольній лізі. Символічно і аж ніяк не заплановано, однак саме о 19:25 одноголосним рішенням ТОВ "Авангард" Харків "був перейменований в ТОВ" Футбольний клуб "Металіст 1925". Головою нового ТОВ, отримавши 71% голосів, обраний засновник і засновник клубу Сергій Михайлович Стороженко.
Отже, 15 травня - дата створення нового професійного футбольного клубу. І ще було роз'яснено, що означають цифри «1 925» в назві клубу. 1925 - це рік освіти в Україні клубів замість команд збірних міст, тобто рік створення клубного футболу в Україні.

Важливий момент: для проходження процедури атестації (ліцензування) Статут нового футбольного клубу повинен надійти до відповідного комітету Федерації футболу України до 23 травня ц.р. Ще однією важливою темою обговорення стало майбутнє підписання контракту з новим технічним спонсором клубу, з одним з відомих спортивних брендів. Про це широка громадськість дізнається найближчим часом. Зараз же можна сказати, що вже влітку команда знайде абсолютно нове обличчя і буде одягнена «з голочки», а лінійка одягу цієї фірми з'явиться в продажу в клубному магазині «Металіста 1925».

Також з великим інтересом та увагою було заслухано звіт головного тренера клубу Олександра Призетко про роботу з командою і його бачення перспектив. «Підсумками 2016-го року, в якому ми зіграли 11 матчів першого кола чемпіонату країни, особисто я залишився задоволений. Ми здобули вісім перемог, а ще в двох матчах зіграли внічию, завершивши рік на другій сходинці в таблиці. Все це говорить про те, що хлопці хочуть грати в команді, хочуть разом з нею рухатися вперед і крок за кроком досягати все нових і нових вершин. Ми відчуваємо підтримку керівництва, засновників і всіх небайдужих харків'ян і, впевнений, разом у нас дуже і дуже велике майбутнє », - резюмував наставник" Металіста 1925 ".

«Головне - це досягнення спортивного результату. Саме для цього ми і повинні докласти максимум зусиль, все робити разом і спільно, підтримувати один одного і створювати всі умови для творчої роботи спортивної частини нашого клубу », - підводячи підсумки зборів, сказав Сергій Стороженко.

Також на зборах були присутні керівники "Металіста 1925" - генеральний директор Володимир Лінке і спортивний В'ячеслав Хруслов. Так, Володимир Іванович сказав наступне: «Ми намагаємося залучати в команду саме харківських хлопців, таких, які вболівають за місто душів і серцем, які на футбольному полі будуть віддавати всіх себе. Упевнений, той футбол, який команда показує зараз, подобається і вболівальникам, і фахівцям. Ми ніколи не стоїмо на місці і завжди намагаємося вдосконалюватися і рухатися вперед ».

На завершення зборів новообраний голова ТОВ "ФК" Металіст тисячі дев'ятсот двадцять п'ять "Сергій Стороженко побажав усім присутнім успіхів, натхнення і терпіння. Учасникам товариства разом продовжувати нелегку роботу з розвитку футболу в області, а команді в особі генерального та спортивного директорів, а також головного тренера, продовжувати наполегливо трудитися і вже в червні виконати головне завдання на цей сезон - стати чемпіонами України серед аматорів.
Новини в тему

27 жовтня 2021
"Металіст 1925" завершив виступи у Кубку України
26 жовтня 2021
"Металіст 1925" зіграє у Кубку України
03 жовтня 2021
У Харкові визначили найсильніших спортсменів у вуличному футболі
07 серпня 2021
Історична перемога. "Металіст 1925" вперше переграв "Чорноморець"
31 липня 2021
Перша поразка у сезоні. "Металіст 1925" програв "Колосу"
26 липня 2021
"Металіст 1925" переможно дебютував в УПЛ
07 липня 2021
У "Металісті 1925" чергове поповнення
05 липня 2021
"Металіст 1925" підписав двох новачків і попрощався з п’ятьма гравцями
15 червня 2021
Офіційно. ФК "Металіст 1925" отримав атестат для участі в УПЛ
13 червня 2021
В останньому матчі сезону "Металіст 1925" програв "ВПК-Агро"

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи