"Металіст 1925" не зміг здолати "Кремінь"

21 листопада 2020 11:38

Харків'яни в матчі 14-го туру Першої ліги на своєму полі поступилися гостям з Кременчука з мінімальним рахунком 0:1.

Матч почався з атак "Кременя". Однак, "Металіст 1925" недовго терпів такий хід гри, перехопив ініціативу і почав створювати гострі атаки. Перший дійсно небезпечний момент виник у харків'ян на 25-й хвилині, коли після прийому м'яча в штрафній зоні Владислав Дмитренко буквально розстріляв ворота гостей, але воротар витягнув м'яч з ближнього кута. Кінцівка тайму пройшла у взаємних атаках і далеких ударах, але все ж на перерву команди пішли за нічийного рахунку 0:0.

У другому таймі футболісти грали в такому ж стилі, небезпечних моментів як і раніше було мало. На 60-й хвилині "Кремінь" заробив пенальті, який реалізував Сорокін: 1:0 - команда Олександра Головка вийшла вперед.

Трохи згодом "Металісту 1925" також вдалося заробити пенальті. Але, на відміну від команди суперника, реалізувати його не вийшло - голкіпер "Кременя" стрибнув у кут і парирував удар Браткова. Кінцевий результат гри так і залишився 0:1 на користь футболістів з Кременчука.