"Металіст 1925" і "Шахтар" зіграли внічию

23 серпня 2022 15:46

Перший матч нового чемпіонату завершився без голів.

Новий сезон чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги був відкритий матчем у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" між донецьким "Шахтарем" та харківським "Металістом 1925".

У першому таймі вболівальники не побачили забитих м'ячів, хоча моменти мали обидві команди. Кілька разів на ударній позиції опинявся Михайло Мудрик, відмінний шанс відкрити рахунок був у Ростислава Русина з "Металіста 1925", але номінальних господарів урятував Анатолій Трубін.

У другому таймі гравці "Шахтаря" зробили акцент на контроль м'яча та володіли практично повною ініціативою. Втім, цифри на табло не змінювалися. На 75 хвилині Михайло Мудрик з лівого флангу змістився в центр і з-за меж штрафного майданчика пробив без шансів для голкіпера, але м'яч влучив у поперечку.

Найреальніші можливості для взяття воріт у харків'ян наприкінці другого тайму були під час виконання стандартів, але рахунок до кінця матчу так і залишився незмінним - 0:0.

"Хочу привітати вболівальників з тим, що розпочався чемпіонат і тепер є можливість у кожної людини вболівати за свою улюблену команду. Що стосується гри, в такий час розпочати чемпіонат - це велика сміливість. Вважаю, що матч-відкриття вдався. Гра була цікава. "Шахтар" більше володів територіальною перевагою, але якщо подивитися на гольові моменти, то, думаю, що в нас їх було більше. Тому нічия - це закономірний результат",  сказав на післяматчевій прес-конференції головний тренер харківської команди Валерій Кривенцов.