"Метал" розгромив "Яруд"

01 травня 2021 10:46

У поєдинку 20-го туру Другої ліги "Метал" вдома не залишив шансів "Яруду", забивши у ворота суперника 5 голів.

Голи: Демченко, 26, 43, Жо, 48, Підлепенець, 50, Сікорський, 90.

На цей матч харків'яни виставили бойовий склад: у групі атаки одночасно вийшли Балулі, Жо, Нехтій і Фомін, які відразу ж кинулися добувати для своєї команди перевагу в рахунку. Але відкрив рахунок Єгор Демченко - 1:0. Він же на 43 хвилині оформив дубль.

Розгойдавши гру в першому таймі, "Метал" впевнено почав другий і відразу ж закріпив свою перевагу: на 48 хвилині забив Жо. Через 2 хвилини в воротах маріупольців розписався Підлепенець - 4:0.

Крапку в матчі поставив Ігор Сікорський - 5:0.

Після цієї перемоги в активі харківського ФК 50 очок і переконливе лідерство в турнірній таблиці.

27 грудня 2021
Кучер – найкращий тренер Другої ліги у 2021-му за версією колег
16 червня 2021
Офіційно. "Метал" відтепер "Металіст"
30 травня 2021
В історичному матчі "Метал" без шансів обіграв "Кривбас"
26 травня 2021
Останній матч "Метала" уболівальники відзначать автопробігом та маршем (уточнено)