Марина Колесникова перемогла на Кубку України з плавання

25 листопада 2016 08:45

Змагання у 25-метровому басейні відбулись в місті Біла Церква Київської області.

В турнірі взяли участь плавці зі всієї України, а за його підсумками на рахунку збірної Харківської області були 1 золота, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Найкращий результат показала Марина Колесникова. Вона стала переможницею на дистанції 200м на спині (2:10.40). Найближчу суперницю - Юлію Крутоголову з Києва - Марина випередила на 0.57сек.

Крім того, на рахунку Колесникової були дві срібні медалі. Вона фінішувала другою на дистанції 100м на спині. Показавши результат 1:01.03, харків’янка відстала від киянки Юлії Крутоголової на 0.19 сек.

Також Марина здобула «срібло» в естафеті 4x50м (комбінована-змішана)  разом з Олегом Кузнєцовим, Олексієм Асташовим та Валерією Гунченко. Харківська команда показала результат 1:47.80 та відстала від переможців – команди з Дніпропетровської області - на 4.37сек.

Олег Кузнєцов ще двічі підіймався на другу сходинку п’єдесталу пошани. Він здобув срібну медалі на дистанціях 100м батерфляєм (0:53.11). Переможцем на цій дистанції став Дмитро Прожога з Дніпра, який випередив харків’янина на 1.35сек. Ще одне «срібло» Олег виборов на дистанції 100м комплексним плаванням. Від переможця - Андрія Хлопцова з Києва - він відстав на 1.02 сек. Крім того, на рахунку Кузнєцова була бронзова медаль на дистанції 50м батерфляєм (0:23.92).

Також срібним призером Кубку України став харків’янин Ілля Тесленко. Він фінішував другим на дистанції 200м вільним стилем та на 1.15 сек. відстав від переможця - Сергія Фролова з Запоріжжя.

Ще одну медаль харківські плавці здобули в змаганнях серед жінок на дистанції 200м брасом. З результатом 2:31.08 бронзовою призеркою стала Анастасія Малявіна.