Маргарита Захарова виграла етап Кубка України зі скелелазіння

04 березня 2017 13:32

Харків’янка здобула золоту медаль у дисципліні «боулдеринг». Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у змаганнях, які пройшли у Кам'янець-Подільскому Хмельницької області, взяли 75 спортсменів з 12 регіонів України. Кращою серед жінок стала харківська спортсменка Маргарита Захарова. Друге місце посіла Наталя Василенко зі Львівської області, а «бронзу» здобула киянка Анастасія Чертова.

Зазначимо, що Маргарита Захарова стала також переможцем першого етапу Кубка України, який на початку лютого відбувся у Вінниці.

У чоловічих змаганнях другого етапу харківським скелелазам вибороти медалі не вдалося, а найкращий результат серед харків’ян показав Анатолій Оченаш, який посів п’яте місце. Переможцем цього етапу став киянин Сергій Топішко.

Наступний - третій - етап Кубку України з боулдерингу відбудеться 2 та 3 вересня в Житомирі.