Максим Хворост – бронзовий призер етапу Кубку світу з фехтування

30 cічня 2017 16:33

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах посіла третє місце в командних змаганнях, які 28 січня відбулися в німецькому Хайденхаймі.

Українська команда, до складу якої увійшли харків’янин Максим Хворост, кияни Володимир Станкевич та Анатолій Герей, а також Богдан Нікішин із Дніпра, подолала суперників з Австралії з рахунком 45:28, Естонії – 45:23 та Швейцарії - 35:34.

На жаль, півфінальна зустріч з олімпійськими чемпіонами Ріо-де-Жанейро - командою Франції, склалася не на користь українських фехтувальників. Французи здобули перемогу 45:29 та в підсумку стали срібними призерами етапу Кубка світу, програвши у фіналі італійцям.

В поєдинку за «бронзу» Максим Хворост та його партнери по команді були сильнішими за китайських шпажистів, перемігши суперників з рахунком 36:29.

В особистих змаганнях українцям вибороти медалі не вдалося, а найкращі результати серед них показали Максим Хворост та Володимир Станкевич. Обидва дійшли до 1/16 фіналу.