Лижниця харківського "Інваспорту" виборола 5 золотих медалей Кубку світу

11 березня 2021 15:15

Паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону відбувся в словенському місті Кранська Гора. Харків’яни завоювали 5 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Участь в змаганнях брали спортсмени з 13 країн світу. Збірна України посіла друге загальнокомандне місце, завоювавши 6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових нагород.

Найкраще за всіх українців виступила харківська лижниця Людмила Ляшенко. В змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату вона перемогла в біатлонному спринті, індивідуальній гонці та на середній дистанції, а також в лижному спринті та перегонах вільним стилем на короткій дистанції.

Крім того, Людмила фінішувала другою в лижних перегонах на середній дистанції вільним стилем.

Ще дві нагороди Кубку світу виборола харків’янка Оксана Шишкова. В змаганнях серед спортсменів з вадами зору вона разом зі своїм гайдом Андрієм Марченко стала срібною призеркою в індивідуальній гонці з біатлону та бронзовою на середній дистанції.