Локомотив програв перший матч Баркому

04 лютого 2017 09:05

Ще один харківський клуб «Юракадемія» вдома переграв «Дніпро»

Любителі волейболу України нарешті дочекалися протистояння двох найкращих на сьогодні команд країни. У Львові в рамках 11-го туру чоловічої Суперліги місцевий клуб «Барком-Кажани» приймав харківський «Локомотив».

Треба нагадати, що цього матчу львів'яни не програли в чемпіонаті ще жодного поєдинку і втратили тільки очко в зустрічі з ВК «Вінниця». Очікувалося, що і в цих іграх господарі поля будуть домінувати, так як у харків'ян зараз через травми деяких провідних волейболістів певні проблеми зі складом. Однак перша гра туру спростувала багато прогнозів.

Після того, як «Барком-Кажани» виграв першу партію з рахунком 25:21, далі події в матчі стали розвиватися вже за сценарієм підопічних Ігоря Зябліцева. Другий і третій сет залишився за гостями 22:25 і 19:25. Ціною величезних зусиль львівські волейболісти вирівняли становище, перемігши в четвертій партії 25:23. Таким чином, доля поєдинку вирішувалася на тай-брейку. На зміну сторін суперники пішли за рахунку 8: 6 на користь львів'ян. Потім господарі поля вели 13: 9, але харків'яни зуміли взяти чотири очки поспіль і на табло спортивного комплексу з'явилися цифри 13:13. І все ж з третього матчболу «Барком-Кажани» виграв 17:15.

Дуже цікавим вийшов матч в Харкові, де бронзовий призер минулого чемпіонату «Юракадемія» приймала срібного призера «Дніпро». Перші дві партії юристи виграли з мінімальною перевагою 27:25 і 25:23. Потім гості зуміли одну партію відіграти 20:25. Але останнє слово в цій зустрічі залишилося за харків'янами 25:20.

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга
11 тур. 3 лютого
перші матчі
«Барком-Кажани» (Львів) - «Локомотив» (Харків)
3: 2 (25:21, 22:25 19:25, 25:23, 17:15)
«Юракадемія» (Харків) - «Дніпро» (Дніпро)
3: 1 (27:25, 25:23, 20:25, 25:20)

У суботу 4 лютого відбудуться повторні матчі цього туру.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу