Ліцей № 27 - переможець Жовтневого району Шкільної баскетбольної ліги

12 лютого 2016 09:44

11 лютого в стінах Харківської школи № 127 визначався чемпіон Жовтневого району Харківської шкільної баскетбольної ліги (ХШБЛ), якому надається право брати участь в міському етапі ХШБЛ.

Перше місце місце було визначено до фінального туру, його посіла команда ліцею № 27. Колектив ліцею пройшов всі ігри без поразок і заслуговує грати в міському етапі ХШБЛ. Справжня інтрига була в боротьбі за II і III місця. Школі № 59 потрібно було обіграти своїх колег зі школи № 93, щоб посісти третє місце. Їх лідер Жменько Олексій показав яскраву гру, в результаті на свій рахунок записав 23 очка, яких вистачило для перемоги. Команда школи № 162 із рахунком 32:25 здобула перемогу у школи № 115 та посіла друге місце в Жовтневому районі.

• 6 місце - школа № 93

Нагадаємо, що Харківська шкільна баскетбольна ліга створена в рамках розвитку видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Шкільна баскетбольна ліга проходить в період з листопада 2015 року по березень 2016 року в 3 етапи. Перший етап - шкільні змагання, де сформувалися збірні шкіл. Другий етап - районні змагання. Третій етап - фінальні міські змагання, в ході якого буде визначений чемпіон Ліги.