Литовченко здобула “срібло” ЧС з настільного тенісу

10 листопада 2022 10:33

Чемпіонат світу з настільного тенісу серед паралімпійців триває в іспанської Андалусії.

Харків’янка Марина Литовченко та львів’янин Віктор Дідух дійшли до фіналу турніру в міксті. Однак у боротьбі “золото” поступилися представникам Нідерландів – 2:3.

На шляху до фіналу українці перемогли суперників з Німеччини та Таїланду – 3:0 та 3:1 відповідно.

Нагадаємо, Марина Литовченко та Віктор Дідух – паралімпійські чемпіони з настільного тенісу.

Наразі на ЧС тривають особисті змагання.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
01 лютого 2024
Литовченко виграла три срібла на престижному турнірі з настільного тенісу в Єгипті
29 вересня 2023
У Харкові визначили найсильніших гравців з настільного тенісу серед працівників міськради, КП і райадміністрацій