Литовченко принесла Україні 11-е золото на Паралімпіаді

30 серпня 2021 11:22

У фіналі Паралімпійських ігор із настільного тенісу харків'янка Марина Литовченко розгромила представницю ПКР Маляк Алієву.

Поєдинок тривав близько 15 хвилин і закінчився з рахунком 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) на користь харків'янки.

Литовченко вперше вдалося виграти "золото" на Паралімпіаді. У 2016 році в Ріо вона зуміла добути лише "бронзу".

Всього збірна України на Паралімпіаді завоювала вже 47 медалей різного ґатунку. У загальному рейтингу наша команда посідає п'яте місце в світі.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
01 лютого 2024
Литовченко виграла три срібла на престижному турнірі з настільного тенісу в Єгипті
10 вересня 2023
Литовченко здобула ще дві нагороди на ЧЄ з настільного тенісу
08 вересня 2023
Литовченко – чемпіонка Європи з настільного тенісу серед паралімпійців
27 червня 2023
Литовченко – чемпіонка міжнародного турніру з паралімпійського настільного тенісу в Чехії
12 травня 2023
Литовченко виграла медаль міжнародного турніру з паранастільного тенісу у Словенії