Литовченко – чемпіонка світу з настільного тенісу

12 листопада 2022 11:39

Чемпіонат світу з настільного тенісу серед паралімпійців проходить в іспанської Андалусії.

Марина Литовченко (клас 6) виборола золоту нагороду планетарної першості. У фінальному поєдинку з польською спортсменкою Катажиною Маршал харків’янка одержала впевнену перемогу, вигравши усі сети – 11:6, 11:5, 11:7.

Наразі у доробку паралімпійськоі збірної України 2 золоті та 1 срібна медалі (її також завоювала Литовченко у міксті з львів’янином Віктором Дідухом).

Відзначимо, що Марину Литовченко готував до змагань її незмінний тренер Андрій Ісаков.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
01 лютого 2024
Литовченко виграла три срібла на престижному турнірі з настільного тенісу в Єгипті
29 вересня 2023
У Харкові визначили найсильніших гравців з настільного тенісу серед працівників міськради, КП і райадміністрацій