Легкоатлетка з Харкова перемогла в Туреччині

17 вересня 2018 09:28

11 вересня в турецькому Белеку пройшов міжнародний турнір з легкої атлетики Gloria Cup Athletics, на якому харківські спортсменки завоювали золоту і бронзову медалі.

Участь в змаганнях брали 68 атлетів з 21 країн світу, які розіграли нагороди в 10 дисциплінах.

У секторі стрибків у висоту серед жінок не було рівних українкам, які зайняли всі призові місця. Золоту медаль завоювала харків'янка Катерина Табашник, стрибнувши на 1.93 м. Такий же результат показала киянка Юлія Левченко, але використовувала більше спроб і посіла друге місце. Третє - з результатом 1.91 м - зайняла Оксана Окунева з Миколаєва.

Бронзовим призером турніру також стала харків'янка Аліна Калістратова. У бігу на 200 м серед жінок вона фінішувала третьою з результатом 24.69 сек. Від литовської спортсменки Агне Шеркшніене Аліна відстала на 1.01 сек. А перемогла в цьому виді Сара Атчо зі Швейцарії (23.26 сек).

Всього на даному турнірі українські легкоатлети завоювали чотири золоті, дві срібні та три бронзові нагороди.