Легка атлетика. Харків’яни - переможці та призери ЧУ

16 лютого 2021 16:00

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні відбувся в Сумах. Молодіжна збірна Харкова здобула 9 нагород. В скарбничці дорослих - 4 медалі.

Артем Левченко став чемпіоном у штовхані ядра (17.22 м.), а Дар’я Диханова перемогла в стрибках у довжину серед молоді (6.02 м.). На рахунку спортсменки також срібна медаль в бігу на 60 м. з бар’єрами (8.68 сек).

Ганна Хопяк стала другою у штовханні ядра (14.45 м.), а Тетяна Гамора поклала до скарбнички харків’ян "срібло" у стрибках із жердиною (3.91 м.).

За підсумками чемпіонату в заліку серед молоді збірна Харкова з 2 золотими, 3 срібними та 4 бронзовими нагородами посіла перше загальнокомандне місце.

В змаганнях серед дорослих харків’яни з двома срібними та бронзовими нагородами вього лише п'яті.

Марина Килипко стала другою в стрибках з жердиною (4.41 м.). Оксана Мартинова здобула срібло в стрибках у довжину (6.32 м.). У цій же дисципліні бронзу завоювала Ірина Нерубальщук (6.18 м.). Перестрибнула наших спортсменок лише хмельниччанка Марина Бех-Романчук (6.70 м.).

В стрибках у довжину серед чоловіків бронзовим призером став харків’янин Руслан Малогловець (7.49 м.).

В командному заліку чемпіонату перемогли легкоатлети Києва.