Курсанти-рятівники - переможці кубку Харківської області з кікбоксингу ISKA

21 вересня 2021 11:33

Нагороди Кубку Харківської області з кікбоксингу ISKA 17-19 вересня розіграли серед юнаків та дорослих. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів.

Активними учасниками спортивних перегонів стали курсанти Національного університету цивільного захисту України. У їхньому доробку 4 "золотих" нагороди. Рєзнік Єлизавета (ф-т оперативно-рятувальних сил) посіла І місце у розділі лайт-контакт у ваговій категорії до 60 кілограмів, Колеснік Артем (ф-т оперативно-рятувальних сил) - у розділі лайт-контакт у ваговій категорії до 80 кілограмів. Крошка Микита (ф-т цивільного захисту) став чемпіоном у розділі семі-хард бокс у ваговій категорії до 75 кілограмів, а Заканавський Денис (ф-т пожежної безпеки) - у розділі семі-хард бокс у ваговій категорії до 65 кілограмів.

Всі спортсмени - вихованці тренера університету з кікбоксингу, інтерконтинентального чемпіона з боксу, майстра спорту з рукопашного бою, чемпіона Європи з рукопашного бою Валентина Головка.