Кулик виступить на ЧЄ з греко-римської боротьби. Хто серед суперників?

20 квітня 2023 11:19

22 квітня в Загребі на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби розпочнуть змагання борці у ваговій категорії до 72 кг.

Україну представить бронзовий призер чемпіонату світу 2022, учасник збірної світу, яка посіла третє місце на Кубку світу, спортсмен із Харкова Андрій Кулик. На початку цього року він виграв срібну медаль Гран-Прі Франції. Наразі Кулик посідає шосте місце світового рейтингу кращих борців.

Крім того в категорії до 72 кг змагатимуться й інші борці, які входять до десятки найкращих у світі. Алі Арсалан (SRB) наразі є лідером у вазі 72 кг. Іранський легіонер став чемпіоном світу 2022 і намагатиметься покращити свою бронзову медаль минулорічного чемпіонату Європи, де він поступився майбутньому чемпіону Роберту Аттілі Фрічу (HUN). Угорець також приїде в Загреб, щоб захистити свій чемпіонський титул.

Срібний і бронзовий призери ЧС Улву Ганізаде (AZE) і Сельчук Кан (TUR) теж боротимуться на цьому ЧЄ. Також конкуренцію у категорії можуть скласти Ібрагіма Ганем (FRA) та Валентин Петіч (MDA).