Крипак завоював "срібло" Паралімпіади у плаванні

25 серпня 2021 16:10

26-річний титулований харківський плавець Максим Крипак став срібним призером Паралімпіади-2020 у запливі 50 метрів вільним стилем у класі S10.

Крипак до Паралімпіади у Токіо підходив у статусі одного з претендентів на здобуття золотої медалі. На Іграх у Ріо-де-Жанейро український плавець здобув "золото" на дистанції 50 метрів вільним стилем.

У кваліфікації Крипак також виявився одним із найшвидших, показавши другий час. Випередив його лише австралієць Ровен Крозерс, якому українець поступився 0.33 секунди.

Так само, як і у кваліфікації, боротьба за перше місце і "золото" Паралімпіади у фіналі пройшла саме між Крозерсом та Крипаком. Український плавець суттєво покращив свій результат у порівнянні з кваліфікацією, проте все одно поступився Крозерсу - час на фініші українця склав 23.33 секунди (на 0.12 секунд менше, аніж у австралійця).