Крипак - тричі "золотий" паралімпієць Токіо. У Бережної - перша "бронза"

01 вересня 2021 17:56

Максим Крипак виграв третю золоту медаль на дистанції 400 метрів вільним стилем (в класі S10). А Яна Бережна відзначилася "бронзою" на 100-метрівці брасом (в класі SB11).

На дистанції 400 метрів вільним стилем 26-річний Крипак показав час в 3 хвилини і 59,62 секунди.

Найближчого переслідувача Баса Таккена з Нідерландів Максим випередив на 2,4 секунди. Третім став Томас Галлагер з Австралії.

Раніше Крипак виграв "золото" поточної Паралімпіади в 100-метрівках вільним стилем і батерфляєм і "срібло" на 50-метрівці вільним стилем. Свою п'яту, бронзову медаль в Токіо, Кріпак виграв у чоловічій естафеті.

Відзначилася в перший день осені на паралімпійському п'єдесталі і харківська плавчиха Яна Бережна.

100-метрівку брасом 24-річна українка пропливла за 1 хвилину і 27,02 секунди.

Новій чемпіонці Кароліні Пелендриту з Кіпру Бережна програла 7,24 секунди. Друге місце зайняла китаянка Ма Цзіа.

Бережна - срібна медалістка Паралімпіади-2012 у Лондоні на аналогічній дистанції. У минулому році Яна стала чемпіонкою Європи.