КП «Харківський метрополітен» - переможець етапу «Настільний теніс»

30 жовтня 2019 11:54

27 жовтня в залі настільного тенісу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов етап «Настільний теніс» п'ятого сезону Битви корпорацій.

Рівних на цих змаганнях не було команді комунального підприємства «Харківський метрополітен», яка впевнено дійшла до фіналу, де в складній боротьбі, все-таки обіграла сильну команду «Турбоатома».
У матчі за бронзу, команда «Нова пошта» виявилася сильнішою за команду державного підприємства «ХМЗ« ФЕДа »і завоювала третє місце в турнірі.

Команда Харківської міської ради в цьому етапі зайняла 6-е місце і за підсумками трьох етапів залишилася на 6-му місці.

Наступним етапом "Битви корпорацій" запланований стрітбол, який відбудеться 16 листопада.

З фотозвітом етапу «Настільний теніс» Ви можете ознайомитися тут.

24 вересня 2019
Харківські паралімпійці вибороли нагороди чемпіонату Європи з настільного тенісу