Команда KING - переможець 6-го етапу Битви корпорацій

04 березня 2016 11:16

Черговий етап найбільшого корпоративного спортивного турніру Харкова "Битва корпорацій" відбувся 28 лютого і пройшов в фітнес-центрі KING на Салтівці. Цього разу 64 спортсмени з 16 команд змагалися в настільний теніс.

Традиційно команди були розділені на 4 групи в трьох розрядах: жіночому, чоловічому і парному. Двоє найсильніших представників з кожної групи проходили в чвертьфінал. Кожен поєдинок грався до 11 очок і двох перемог.

1/4 і 1/2 фіналу подарували глядачам дуже яскраві і динамічні поєдинки, в яких підсумок вирішувалося лише в заключних розіграшах. Фінали, само собою, стояли особняком.

Так, в жіночому розряді воювали представниці команд "KING" і "Freshline" Дарина Гречка і Галкіна Яна. У важкій боротьбі більш досвідчена спортсменка команди фітнес-центру здобула перемогу.

У чоловічому фіналі зустрілися представник "Укрнафти" Артем Голуб і знову "Freshline" Родіон Мінчук. І тут удача вже посміхнулася представнику компанії "Freshline".

У розряді мікст першою сімейна пара з "Водоканалу" - Ольга та Антон Кириченко, яка в складному і емоційно поєдинку обіграла спортсменів з "Альфабанк" Юлію Лозову і Сергія Гогенко.

Неабияка боротьба розгорнулася і в командному заліку. З 10-ю заліковими балами перше місце завоювала команда фітнес-центру "KING", поступившись одним очком, другими стала команда "Водоканалу", а замкнули трійку лідерів з 12-ю заліковими балами спортсмени "Центру доктора Бубновського".
Новини в тему

02 вересня 2016
25 вересня стартує II сезон "Битви Корпорацій"
15 червня 2016
Реєстрація команд на ІІ сезон Битви Корпорацій
06 червня 2016
КП "Харківводоканал" - чемпіон I сезону Битви корпорацій!
16 травня 2016
KING - переможець 10-го етапу Битви корпорацій
26 квітня 2016
"Харківські теплові мережі" - переможець 9-го етапу Битви корпорацій
12 квітня 2016
Adidas - переможець 8-го етапу Битви корпорацій
23 березня 2016
Восьмий етап Битви Корпорацій - легкоатлетичне багатоборство
04 березня 2016
Сьомий етап Битви корпорацій - Настільні багатоборства
02 березня 2016
У Харкові відбувся шостий етап "Битви корпорацій".

Міжнародний фестиваль танцю "MEGAPOLIS" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи