Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону

27 березня 2023 15:08

У Буковелі завершилась весняна частина чемпіонату України з біатлону. В останній змагальний день неділі, 26 березня, відбулась змішана естафета.

Загалом у змішаній естафеті взяли участь 11 команд. Лідерство для Харківської області з першого етапу гонки завоювала Любов Кип’яченкова. Учасниця жіночої збірної України пройшла свій відтинок без хиб і отримала 24 секунди переваги над найближчою суперницею - Олександрою Меркушиною з Закарпатської області.

На другому етапі харківські біатлоністи втратили перевагу у гонці після двох хиб Оксани Коваленко. Натомість Анастасія Меркушина вивела Закарпатську область у лідери гонки із запасом у 1:20 хвилини. Своє лідерство закарпатські біатлоністи втратили на останньому етапі естафети - Ігор Русин на четвертому рубежі допустив дві хиби та прийшов на фініш четвертим.

У підсумку, переможцем змішаної естафети стала Харківська область. Другими стали біатлоністи з Тернопільської області, які після жіночого етапу посідали шосте місце, але після виступів Тараса Лесюка та Віталія Мандзина здобули "срібло". Третіми ж фінішували представники Сумської області, які всю гонку провели на третьому місці.

Чемпіонат України з біатлону. Естафета
1 місце - Харківська область (Любов Кип'яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко, Степан Кінаш) - 1:10:20.4
2 місце - Тернопільська область (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин) +26.3
3 місце - Сумська область (Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Роман Боровик, Богдан Борковський) +34.2.