Команда Харківської міської ради стала чемпіоном сезону Битви корпорацій

07 липня 2020 09:10

Після завершення етапу з пляжного волейболу організаторами були підбиті підсумки Битви корпорацій сезону 2019/2020 року

Перше місце у Весняному Кубку посіла збірна команда Харківської міської ради, яка набрала 13 залікових балів. Друге місце з результатом 22 очки посіла команда «Турбоатом», а третє місце, завдяки вдалому виступу в останніх двух етапах, виборола команда «Zotti» (23 залікових бали) і випередила команди «Метрополітен», «Нова Пошта» та «Алло», які посіли місця з четвертого по шосте відповідно.

У загальному заліку також тріумфатором стала команда Харківської міської ради, друге місце, як і у Весняному Кубку, посіла команда «Турбоатом», а третє — за командою «Алло», яка утримувала лідерство до останнього етапу.

До призової шістки також потрапили команди «Zotti», «Метрополітен» та «Нова Пошта», які також отримали сертифікат на знижку у наступному сезоні турніру.

Також оргкомітет визначив найкращих спортсменів сезону, якими стали Михайло Бабінський з команди «Zotti» та Вікторія Легка з команди «ФЕД».

Організатори Битви корпорацій щиро дякують усім командам, що взяли участь у ювілейному сезоні турніру, вболівальникам та партнерам і чекаємо на вас у наступному сезоні.

Деталі стосовно наступного турніру з’являться найближчим часом.

Нагадаємо, що міський корпоративний турнір «Битва корпорацій» традиційно складається з двох кубків з п'яти видів спорту. За Весняний Кубок компанії змагаються у  боулінгу, бадмінтоні, дартсі, лазертагу та пляжному волейболі. Осінній кубок — це змагання зі спортивного покеру, міні-футболу, стрітболу, настільного тенісу, інтелектуальної гри “Mad Head”.

04 вересня 2020
Триває реєстрація на участь у найкращому корпоративному турнірі Харкова — «Битву корпорацій»